Hyppää sisältöön

Prográmma / Program / Ohjelma

 

5.8.2022                  6.8.2022                7.8.2022

BEARJADAT            LÁVVARDAT            SOTNABEAIVI

VÁSTUPPEIVI          LÁVURDÂH             PASEPEIVI

PIÂTNÂC                 SUE´VET                   P´SSPEI´VV

BEARJADAHKEN    LAAVVADAHKEN     AEJLEGEN       

FRIDAY                    SATURDAY              SUNDAY

FREDAG                   LÖRDAG                 SÖNDAG

PERJANTAI              LAUANTAI               SUNNUNTAI

 

BEARJADAT

10.00 Buresboahtin!

12.00  Lávvu: Ekumenalaš rahpanipmilbálvalus

14.00 Lávvu: Dearvvahusat

15.00-16.30 Lávvu: Seminára: Tore Johnsen

17.00 Borramuštealtá: Boradeapmi

19.00 Lávvu: Konsearta 

"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman ja Raimo Paaso

21.00 Lávvu: Eahketrohkos

 

VÁSTUPPEIVI

10.00 Tiervâpuáttim

12.00 Láávu: Ekumeenlâš lekkamimmeelpalvâlus

14.00 Láávu: Tiervâttâsah

15.00-16.30 Láávu: seminaar: Tore Johnsen

17.00 Purrâmušteltta: Purâdem

19.00 Láávu: Konsert

"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman já Raimo Paaso

21.00 Láávu: Eehidrukkoos

 

PIÂTNÂC

10.00 Pueʹtted tiõrvân!

12.00 Kååvas: Ekumeenlaž sluuʹžb

14.00 Kååvas: Tiõrvʹvuõtt

15.00-16.30 Kååvas: Seminaar: Tore Johnsen

17.00 Porrmõškueʹtt: Peiʹvv-veäʹrr

19.00 Kååvas: Konseʹrtt

"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman da Raimo Paaso

21.00 Kååvas: Jeäʹǩǩesmoʹlidva

 

BEARJADAHKEN 

10.00 Buerie båeteme!

12.00 Låavth-gåetesne: Ekumenihke aalkove-gyrhkesjimmie

14.00 Låavth-gåetesne: Heelsegh

15.00-16.30 Låavth-gåetesne: Seminaare: Tore Johnsen

17.00 Beapmoe-låavth-gåetesne: Gaskebiejjien beapmoe

19.00 Låavth-gåetesne: Konserte
"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman jïh Raimo Paaso

21.00 Låavth-gåetesne: Iehkedes-rohkelimmie

 

FRIDAY

10.00 Welcome!

12.00 Lávvu: Ecumenical worship

14.00 Lávvu: Greetings

15.00-16.30 Lávvu: Seminary: Tore Johnsen

17.00 Mealtent: Dinner

19.00 Lávvu: Consert

"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman and Raimo Paaso

21.00 Lávvu: Evening prayer

 

FREDAG

10.00 Välkommen

12.00 Lavvoen: Ekumenisk öppningsgudstjänst

14.00 Lavvoen: Hälsningar

15.00-16.30 Lavvoen: Seminarium: Tore Johnsen

17.00 Mattält: Middag

19.00 Lavvoen: Konsert

"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman och Raimo Paaso

21.00 Lavvoen: Aftonbön

 

PERJANTAI

10.00 Tervetuloa!

12.00 Laavu: Ekumeeninen avajaisjumalanpalvelus

14.00 Laavu: Tervehdykset

15.00-16.30 Laavu: Seminaari: Tore Johnsen

17.00 Ruokateltta: Päivällinen

19.00 Laavu: Konsertti

"Čále Jesus iežat gova" Anna Näkkäläjärvi-Länsman ja Raimo Paaso

21.00 Laavu: Iltahartaus

 

LÁVVARDAT

9.00-10.30 Lávvu: Ortodoksalaš liturgiija

11.00 Bargobájit

12.30 Borramuštealtá: Boradeapmi

14.00-15.30 Lávvu: Seminára: Lovisa Mienna Sjöberg / Sivdnideamis sivdnideapmái

15.30 Borramuštealtá: Káfestallan

16.00 Lávvu: Seminára

19.00 Lávvu: Konsearta

Tero Harju, Anna Morottaja ja Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Lávvu: Nuoraidmeassu

 

LÁVURDÂH

9.00-10.30 Láávu: Ortodoksilâš liturgia

11.00 Pargopääjih

12.30 Purrâmušteltta: Purâdem

14.00-15.30 Láávu: Seminaar: Lovisa Mienna Sjöberg / Sivdnideamis sivdnideapmái

15.30 Purrâmušteltta: Kähvi

16.00 Láávu: Seminaar

19.00 Láávu: Konsert

Tero Harju, Anna Morottaja já Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Láávu: Nuorâimessu

 

SUE´VET

9.00-10.30 Kååvas: Ortodookslaž liturgia

11.00 Tuâjjpääʹjj

12.30 Porrmõškueʹtt: Peiʹvvporrmõš

14.00-15.30 Kååvas: Seminaar: Lovisa Mienna Sjöberg / Sivdnideamis sivdnideapmái

15.30 Porrmõškueʹtt: Kaaʹff

16.00 Kååvas: Seminaar

19.00 Kååvas: Konseʹrtt

Tero Harju, Anna Morottaja da Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Kååvas: Nuõri messu

 

LAAVVADAHKEN

9.00-10.30 Låavth-gåetesne: Ortodokse liturgije

11.00 Workshops

12.30 Beapmoelåavth-gåetesne: Lunsje

14.00-15.30 Låavth-gåetesne: Seminaare: Lovisa Mienna Sjöberg: «Sivdnideamis sivdnideapmái»

15.30 Beapmoelåavth-gåetesne: Prïhtjege 

16.00 Låavth-gåetesne: Seminaare

19.00 Låavth-gåetesne: Konserte
Tero Harju, Anna Morottaja jïh Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Låavth-gåetesne: Noere almetji gyrhkesjimmie

 

SATURDAY

9.00-10.30 Lávvu: Orthodox liturgy

11.00 Workshops

12.30 Mealtent: Lunch

14.00-15.30 Lávvu: Seminary: Lovisa Mienna Sjöberg / Sivdnideamis sivdnideapmái

15.30 Mealtent: Coffee break

16.00 Lávvu: Seminary

19.00 Lávvu: Consert

Tero Harju, Anna Morottaja and Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Lávvu: Youth worship

 

LÖRDAG

9.00-10.30 Lavvoen: Ortodox liturgi

11.00 Workshops

12.30 Mattält: Lunch

14.00-15.30 Lavvoen: Seminarium: Lovisa Mienna Sjöberg / Sivdnideamis sivdnideapmái

15.30 Mattält: Kaffe 

16.00 Lavvoen: Seminarium

19.00 Lavvoen: Konsert

Tero Harju, Anna Morottaja och Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Lavvoen: Ungdomens mässa

 

LAUANTAI

9.00-10.30 Laavu: Ortodoksinen liturgia

11.00 Työpajat

12.30 Ruokateltta: Lounas

14.00-15.30 Laavu: Seminaari: Lovisa Mienna Sjöberg / Sivdnideamis sivdnideapmái

15.30 Ruokateltta: Kahvi

16.00 Laavu: Seminaari

19.00 Laavu: Konsertti

Tero Harju, Anna Morottaja ja Ingá-Máret Gaup-Juuso

20.30 Laavu: Nuortenmessu

 

SOTNABEAIVI

9.00 Ságastallamat

11.00 Lávvu: Loahpahanmeassu

 

PASEPEIVI

9.00 Savâstâlmeh

11.00 Láávu: Loppâttâsmessu

 

P´SSPEI´VV

9.00 Saǥstõõllmõõžž

11.00 Kååvas: Loopptem-messu

 

AEJLEGEN

9.00 Digkiedimmie

11.00 Låavth-gåetesne: Orrejimmien gyrhkesjimmie

 

SUNDAY

9.00 Conversations

11.00 Lávvu: Closing worship

 

SÖNDAG

9.00 Diskussion

11.00 Lavvoen: Avslutningsmässa

 

SUNNUNTAI

9.00 Keskustelut

11.00 Laavu: Päätösmessu

Päivitetty